Vítejte v obci

Boharyně

Ležící na křižovatce cest z Hradce Králové přes Libčany
do Nového Bydžova a z Hořic v Podkrkonoší do Přelouče.

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Stavební akce > Stavební akce - archiv > Stavební akce 2010

Stavební akce 2010

Výměna, oken dveří a vrat hasičské zbrojnice v Boharyni

Výměna oken, dveří a vrat v objektu hasičské zbrojnice v Boharyni, náklady celkem 154.591 Kč, z toho dotace z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje ve výši 75.000 Kč. Okna dodala firma Svět oken, s.r.o., Hradec Králové, vrata zhotovil p. Zbyněk Khol, drobné zednické a malířské práce zajistili členové SDH.

Oprava místních komunikací

Částečná oprava místních komunikací firmou KOREKT DIPS, spol. s.r.o. a firmou Jiří Ouvín, Nový Bydžov – celkové náklady 208.397 Kč. Jednalo se o opravu komunikace před obecním úřadem v Boharyni, částečnou opravu komunikace v obci Trnava a zpevnění cesty na Kopaninu v Boharyni.

Oprava Obecního domku ve Zvíkově

Jednalo se úpravu nebytových prostor z bývalé prodejny potravin ve Zvíkově na společenské zázemí pro občany této obce. Práce byly provedeny firmou“JOKAS, s.r.o.“, Bydžovská Lhotka. Celkové náklady činily 346.740 Kč a byly hrazeny z prostředků obce.

Výměna oken v kulturním zařízení v Trnavě

Okna dodala firma Stavby & rekonstrukce, spol. s r.o., Hradec Králové. Výměna byla provedena svépomocí členy SDH Trnava. Náklady ve výši  34.743 Kč uhradila obec.

Oprava veřejného osvětlení ve Zvíkově a Budíně

V obci Zvíkov byla provedena celková oprava veřejného osvětlení. Byly vyměněny špatné lampy, některé byly opraveny. Veřejné osvětlení by nadále mělo fungovat bez větších problémů. Opravu provedla firma F i L u p, s.r.o., Bydžovská Lhotka. Náklady činily celkem 104.112 Kč a zaplatila je obec.